tuzla evden eve nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat 1995 yılından beri Tuzla Nakliyat firmasının kesintisiz olarak sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Takribi 24 yıl süren nakliye maratonunda Tuzla ilçesinde ipi önde göğüsleyen nakliyat firması Tuzla Nakliyattır. Bu başarının yegane temsilcileri tabiki de firma ekipleridir. Ekip elemanları birbirleriyle uyumlu bir şekilde işlerini önemseyerek çalışmaktadır. Ciddiyeti hiçbir zaman kaybetmeyen tuzla evden eve nakliye ekipleri, evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen herkesin tam da istediği özelliklere sahip. İşlerine olan bağlılıkları, işlerini severek yapmaları, stres kontrolünü sağlamaları, kaliteli hizmet sunmaları, güler yüzlü ve neşeli bir şekilde çalışmaları onların tercih edilmelerini sağlayan en önemli vasıflarındandır.

Peki sadece ekibin kaliteli bir hizmet vermesi mi tuzla evden eve nakliyat firmasını popüler yapıyor? Elbette ki HAYIR! Bilhassa elemanların iyi vasıflarının ve kaliteli hizmet sunma anlayışlarının yanı sıra firma yöneticilerinin de payı çok büyük. Rutin olarak paketleme envanterinde yapılan iyileştirmelerle müşterilerine daha kaliteli hizmetler verme amacında olan firma yöneticileri nakliye kamyonlarını da gerektiğinde yenilemektedir. Bu şekilde sektörde kalıcılığın yakalanmasının yanında müşteri kitlesinde de organik bir şekilde artış gözlenir.

Tuzla Evden Eve Taşımacılık

Tuzla nakliyat başta tuzla olmak üzere İstanbul’un her yerinde evden eve nakliye hizmetleri sunmaktadır. Tuzla evden eve taşımacılık hizmeti almak isteyen herkes önce randevu ile ekspertiz hizmeti alır. Ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın miktarı net olarak anlaşılır. Gerekli ambalajlama malzemesi miktarı belirlenir. Eşyanızın taşınması için en uygun kamyon seçilir ve bu koşullar altında en uygun fiyatlandırma yapılır. Elbette ki ekspertiz hizmeti alıp almamak sizin inisiyatifinize kalmıştır. Dilerseniz eşyalarınızı detaylı bir şekilde anlatarak ta fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat kabul edildiği takdirde taşınma tarihiniz belirlenir ve randevunuz oluşturulur.

tuzla evden eve taşımacılık

Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Tuzla Nakliyat ile taşınmayı seçtiyseniz taşınma gününde tuzla evden eve nakliyat ekibi evinize gelir. Daha sonra sırasıyla şu aşamalar gerçekleşir;

  • Tüm eşyalarınız paketlenir.
  • “Eşyalarınız paketlenir” deyip bırakmıyoruz tabiki de.
  • Eşyalarınızın cinsine göre en uygun paketleme stratejisi izlenir. Örnek olarak koltuklar, bazalar, mobilyalar, beyaz eşyalar kırmızı kalın patpatlarla sarılır. Kırılacak eşyalar kağıtlarla sarılarak karton kolilere yerleştirilir. Avizlere ise ebatlarına göre karton kolilere ya da varillere konulur. Yataklar tozlanmanın engellenmesi için büyük kalın streç filmlerle sarılır. Kıyafetler mini taşınabilir elbise dolaplarına yerleştirilir.
  • Gardolaplar marangoz tarafından sökülür.
  • Tüm eşyalar paketlendikten hemen sonra kamyona taşınarak istiflenir.
  • Yeni evinizde eşyalarınız düzgünce yerleştirilerek teslim edilir. Dolaplarınızın montajı yapılır, beyaz eşyalarınız kullanıma hazır hale getirilir, avizeleriniz de bağlanır. Avize bağlama işleminde kancaların hazır olması gerekmektedir. Aksi halde dışarıdan hizmet almanız gerekecektir. Tüm bu anlatılanlara ek olarak yapılmayan tek işlem duvar montajıdır çünkü duvar delme işlemleri ince detaylar bulundurması sebebiyle nakliye firmaları tarafından yapılmamaktadır.

Şimdi Tuzla evden eve nakliye hizmeti almak için hemen arayın. Sizin için en uygun tarihe randevunuzu oluşturun.