tepeören evden eve nakliyat

Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerin tamamı Tepeören evden eve nakliyat tarafından verilmektedir. Firmamız Tuzla, Aydınlı ve Orhanlı gibi ilçelere anlık olarak ekip desteği de sunmaktadır. 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi dairelerde bulunan eşyaların dikkatli bir şekilde taşımaktadır. Tüm eşyalar ise kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Özellikle de maddi açıdan değerleri olan yükleri sigortalamaktadır. Bu sayede eşyaların görmesi halinde bile müşterilerimizin maddi kayıp yaşaması engellemektedir. Tepeören evden eve nakliyat firmamız, şirket taşımacılığı, otel taşımacılığı ve rezidans taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca tüm işlemler alanında uzman personeller ile taşınmakta ve kesinlikle zarar görmeleri engellenmektedir.

Tepeören Asansörlü Nakliyat

Firmamız bünyesinde bulunan asansör sistemleri sayesinde eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Tepeören asansörlü nakliyat hizmeti, 10 kattan yüksek olan tüm binalar için geçerlidir. Asansör sistemlerimiz teknolojik yenilikler ile üretilmiştir. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi veya vinçten pat diye aşağı düşmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Tepeören asansörlü nakliyat firmamız, parça eşyalar, ofisler, alışveriş merkezleri içinde vinç desteği sunmaktadır. Ayrıca sırf asansör sistemleri kullanılıyor diye absürt fiyatlar talep edilmemektedir. Müşterilerimize özel yüzde 20’ye kadar indirimler de yapılmaktadır. Tepeören evden eve nakliye dolaplar, beyaz eşyalar ve çift kişilik bazalar için kurulum desteği de sağlamaktadır. Kurulum işlemleri ise sadece marangoz ustaları tarafından yapılmaktadır.

tepeören asansörlü nakliyat

Tepeören Ofis Taşıma

Tepeören ofis taşıma firmamız, yeni bayilikler açan kurumsal şirketlere özel araçlar temin etmektedir. Bu araçların tamamı K3 belgelerine sahiptir. Özellikle de çalışma alanlarında bulunan deri koltuklar veya toplantı masaları için nakliye battaniyeleri kullanılmaktadır. Tepeören evden eve nakliyat firmamız, şirketlerin ihtiyaç duyduğu şehirler arası taşımacılık noktasında da her türlü desteği sunmaktadır. İzmir, Ankara ve Kocaeli gibi büyük şehirlere de düzenli zaman dilimlerinde sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Tepeören ofis taşıma fiyatları açısından en ekonomik hizmet yine firmamız tarafından verilmektedir. Kesinlikle komisyon üzerinden gelen işleri kabul etmektedir. Yani müşterilerimizi mağdur edilecek tüm işlemlerden kaçınmaktadır. Ayrıca müşterilerimize söz verilen tarihlere kadar taşıma işlemleri tamamlanmaktadır.

Tepeören Evden Eve Nakliyat Firmaları

Tepeören evden eve nakliyat firmaları tarafından verilen hizmetler üst düzey bir kaliteye sahiptir. En küçük bir eşyanın çizilmesi dahil söz konusu değildir. Parça eşya taşıma hizmetleri İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerlidir. Tekli koltuklar veya sayısı az olan mobilyalar maksimum 24 saat içerisinde yeni adreslere teslim edilmektedir. Tepeören evden eve nakliyat firmaları sayesinde taşıma süreci sıkıntısız bir şekilde tamamlanmaktadır. Kurumsal bir çalışma prensibine sahip olmakla beraber her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Sizde firmamız tercih ederek hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz. Ayrıca fiyat bilgisi içinde bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir