şifa evden eve nakliyat

Şifa evden eve nakliyat, ev taşıma, şirket taşıma ve kurumsal yük taşıma hizmetlerini profesyonel yöntemler ile vermektedir. Firmamız her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaktadır. Kesinlikle komisyonculuk yapılmamakla beraber doğrudan ürün sahipleri ile iletişime geçilmektedir. Tuzla ve çevresi ilçelere maksimum 3 saat, diğer ilçelere ise 9 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Şifa evden eve nakliyat personelleri taşınacak olan eşyalar için dikkatli bir analiz işlemi gerçekleştirmektedir. Bu sayede hem müşterilerimize doğru fiyat bilgi sunulmakta hem de eşyalara uygun araçlar tespit edilmektedir. Firmamız tarafından verilen nakliye hizmetleri, kesinlikle sorunsuz, stressiz ve sıkıntısız bir sürece tekabül gelmektedir. Müşterilerimiz bu süreç içerisinde herhangi bir zahmet ile karşılaşmamaktadır.

Şifa Mahallesi Evden Eve Nakliyat

1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireler firmamız tarafından sadece kapalı kasa araçlar ile taşınmaktadır. Şifa mahallesi evden eve nakliye araçları teknolojik yenilikler ile üretilmiştir. Ayrıca bu araçların depolama kapasiteleri de oldukça fazladır. Talep edilen adreslere yönlendirilen araç ve ekipler, öncelikle tüm eşyaların paketlenmesini sağlamaktadır. Mobilyalar, yatak odası takımları ve beyaz eşyalar dayanıklı ambalajlar ile sarmalanmaktadır. Yükleme sırasında paketlerin açılması gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca yüzeylerin sert darbelere maruz kalmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Yeni adreslere getirilen eşyalar aynı hassasiyet ile binalara çıkarılmaktadır. Şifa mahallesi evden eve nakliyat firmamız kaliteli bir taşıma desteği sunmaktadır.

Şifa Nakliyat

Şifa nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, mobilya taşımacılığı ve şehir içi eşya taşıma hizmetleri vermektedir. Firmamız bünyesinde yer alan uzman personeller sayesinde tüm yükler sorun yaşamadan adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca kat yüksekliği fazla olan rezidans gibi binalar içinde Şifa asansörlü nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Firmamız ister ev ister ofis hiç fark etmeksizin tüm hizmetlerinde ambalajlama, sökme ve monte gibi desteklerde sağlamaktadır. Şifa nakliyat ekipleri, perdelerin, avizelerin veya eşya dolapları gibi tüm mobilyaların montajını ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizden gelen talepler itirazsız bir şekilde karşılanmaktadır. Şifa asansörlü nakliyat adı altında tüm ilçe veya semtlere 3 saat içerisinde vinç platformları yönlendirilmektedir. Dairelerde var olan eşyalar profesyonel bir şekilde asansör sistemleri ile araçlara ulaştırılmaktadır. 

Şifa Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşıma sektörünün en ucuz hizmetini sunan Şifa evden eve nakliye firmaları, pratik çözümler üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 4+1 hatta 6+1 gibi büyük daireler bile kısa bir süre içerisinde boşaltılmaktadır. Firmamız bünyesinde her yükü güvenli bir şekilde taşıyabilecek araçlar yer almaktadır. Ayrıca ekonomik bir hizmet sunan Şifa evden eve nakliyat firmaları, yakın ilçeler içinde mazot ücreti, işçilik ücreti talep etmemektedir. Tüm işlemler, söz verilen tarihe kadar tamamlanmaktadır. İzmit, Kocaeli gibi ilçelere de günlük olarak sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir