orhanlı evden eve nakliyat

Tuzla bölgesinde hizmet veren Orhanlı evden eve nakliyat firmamız, sektörün liderliğini üstlenmektedir. Akla gelen her bir eşya profesyonel bir şekilde talep edilen il veya ilçelere götürülmektedir. Firmamız 20 yıldır bu işi yaptığı için mesleğin gerekliliği olan tecrübeye ve deneyime sahiptir. Ayrıca ev taşımacılığı, villa taşımacılığı ve ofis taşıma gibi alanlarda da faaliyet gösterilmektedir. Orhanlı evden eve nakliyat, içmeler, Tuzla veya Aydınlı gibi ilçelere de 3 saat içerisinde ekspertiz yönlendirmektedir. Firmamız taşınma işlemlerini alanında uzman olan ve bu iş için eğitim almış personeller ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca bina kat yüksekliği veya eşya sayısı ne olursa olsun tüm işlemler maksimum 1 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Orhanlı Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde kullanılmaya başlanan asansör sistemleri, yüksek katlarda bulunan eşyalar için veri nimettir. Çünkü bu sistemler sayesinde taşıma işlemleri daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Orhanlı asansörlü nakliyat hizmetleri hem ofisler hem de rezidanslar içinde geçerlidir. Firmamız fabrika taşımacılığı noktasında da vinç sistemlerinden yardım almaktadır. Eşyaların yeni adreslere götürülmesinden önce asansör sistemleri kurulmaktadır. Buzdolapları, çamaşır makineleri ve diğer beyaz eşyalar tek bir seferde yüksek katlara çıkarılmaktadır. Orhanlı evden eve nakliyat asansörlü taşıma ve kaldırma kuvveti açısından de beklentileri karşılayabilmektedir. Özellikle de insan gücüne maruz kalmayan eşyaların deforme olma riskleri de bulunmamaktadır.

Orhanlı Ev Taşıma

Bazı firmalar, 1+1, 2+1 gibi küçük daireler için nakliye desteği sunmamaktadır. Bunun sebebi eşya sayısının az olması ve buna bağlı olarak da yüksek kazançlar elde edilmemesidir. Orhanlı ev taşıma firması için böyle bir durum kesinlikle söz konusun değildir. Bünyemize ulaşan tüm talepler eksiksiz bir şekilde karşılanmaktadır. Evlerde bulunan eşyaların tamamı paketlenmektedir. Paketleme işlemleri içinde ek bir ücret istenmemektedir. Orhanlı ev taşıma hizmetleri 4+1 veya 5+1 daireler içinde profesyonel şekilde verilmektedir. Firmamız her türlü eşya sayısına uygun olan küçük, orta ve büyük kamyonlar tahsis etmektedir. Ayrıca parça eşyalar içinde firmamız bünyesinde nakliye hizmeti alınabilmektedir. Orhanlı ev taşıma personelleri, müşterilerimizin istediği doğrultu da hareket etmektedir. Nakliyesini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi istenen eşyalara öncelik verilmektedir. Ayrıca ödemeler ise iş sonrasında alınmaktadır. Avizeler, ziller ve lambalar içinde elektrik ustası temin edilebilmektedir.

Orhanlı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Orhanlı evden eve nakliyat firmaları, müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir çalışma şekline sahiptir. Şirketimize ulaşan araç talepleri sonrasında direk olarak harekete geçilmektedir. Acil taşınma durumunda kalan müşterilerimiz içinde her türlü ekip desteği sunulmaktadır. Orhanlı asansörlü nakliyat hizmetleri ise en geç 24 saat içerisinde verilebilmektedir. Hali hazırda 5 dakika da kurulabilen vinç platformları, kesinlikle taşıma süresine negatif bir etki etmemektedir. Firmamız ekonomik bir hizmet sunmaya da özen göstermektedir.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir