mimar sinan mahallkesi evden eve nakliyat

Mimar Sinan evden eve nakliyat, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri pratik bir şekilde taşımaktadır. Evlerde kullanılan mobilyalar, beyaz eşyalar veya koltuklar uzman personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketlenen eşyalar teker teker sayımlardan geçirildikten sonra araçlara yüklenmektedir. Firmamız nakliye süreci boyunca eşyaların çizilmesini, kırılmasını veya zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca Mimar Sinan evden eve nakliyat ekipleri, en az iki kat olacak bir şekilde paketleme desteği sunmaktadır. Bu sayede eşyaların çevresel şartlara veya darbelere karşı daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Firmamız ofislerde, çalışma alanlarında veya villalarda bulunan eşyalar içinde aynı hassasiyeti göstermektedir. Özellikle de cam, tabak gibi kırılgan yüzeyler için battaniye veya karton kutulama desteği de sunulmaktadır.

Profesyonel Nakliye

Firmamız son model araçları sayesinde taşımacılık hizmetlerini daha güvenilir ve daha sağlıklı bir şekilde ermektedir.  Mimar Sinan evden eve nakliyat, araç tercihi noktasında dairelerde bulunan eşyaların sayısını göz önüne almaktadır. Kesinlikle git gel yapılarak zaman kaybedilmemekte ve tüm eşyalar tek bir sevkiyat ile adreslere götürülmektedir. Taşıma işlemleri öncesinde sökülen dolaplar, bazalar, mobilyalar, bünyemizde bulunan marangoz ustaları tarafından tekrar monte edilmektedir. Montaj edilen eşyalar ise ev sahibinin isteği doğrultusunda odalara yerleştirilmektedir. Mimar Sinan evden eve nakliye bünyesinden hizmet alan müşterilerimiz bir zorluk, telaş veya zahmet ile karşılaşmamaktadır. Çünkü firmamız tonaj bakımından ağır olan dolapları bile istenilen şekillerde dizayn etmektedir.

Mimar Sinan Mahallesi Nakliye

Mimar Sinan mahallesi nakliye hizmetleri, Tuzla, Orhanlı ve Aydınlı gibi bölgeler haricinde İstanbul’un diğer ilçeleri içinde geçerlidir. Ancak yakın adreslere en geç 2 saat içerisinde ulaşım sağlanmaktadır. Firmamız Mimar Sinan asansörlü nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Geçtiğimiz yıl içerisinde bünyemize katılan vinçli araç modelleri sayesinde kat yüksekliği fazla olan binalara yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca firmamız şehirlerarası taşımacılık, parsiyel taşımacılık veya depo taşımacılığı gibi farklı birçok alanda faaliyet göstermektedir. Mimar Sinan evden eve nakliyat, 4+1’den büyük olan daireler için personel sayısını arttırmaktadır. Bu nedenle de taşınma süreci maksimum 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Kurumsal bir hizmeti makul rakamlarla almak için sizde firmamızı tercih edebilirsiniz.

mimar sinan mahallesi nakliye

Mimar Sinan Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Müşterilerimiz yaz veya kış hiç fark etmeksizin tüm zaman dilimlerinde ekonomik bir hizmet almaktadır. Mimar Sinan evden eve nakliye fiyatları, rakiplerimize göre daha ucuz rakamlardan oluşmaktadır. Firmamız anahtar teslim bir işçilik hizmeti sunmaktadır. Özellikle de müşterilerimizin en çok zorlandığı konulardan biri olan yerleştirme ve montaj işlemleri için ekstra maliyetler talep edilmemektedir. Mimar Sinan mahallesi nakliyat, parça eşyaları da cüzi rakamlarla taşımaktadır. Ayrıca çelik kasa, ofis eşyaları veya beyaz eşyalar içinde sigortalı taşımacılık hizmetini devreye sokmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin herhangi bir maddi zararlar ile karşılaşmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir