istasyon evden eve nakliyat

Taşımacılık hizmeti almak isteyen ev sahipleri, alanında uzman nakliye firmaları arayışına girmektedir. Ancak bu firmaların tespit edilmesi oldukça zordur. Çünkü internet üzerinden yapılan araştırmaların sonucunda bulunan nakliye şirketlerinin birçoğu sanaldır. Yani komisyon üzerinden iş almakta ve bu işleri de başkalarına vermektedir. İstasyon evden eve nakliyat için böyle bir çalışma prensibi söz konusu değildir. Firmamız ofis, ev veya parça eşya taşıma hizmetlerini sadece kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamızın araçlarının üstünde şirketimize ait yazılar ve logolar bulunmaktadır. İstasyon evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Eşyaların paketlenmesi, kurulumu, taşınması veya araca yüklenmesi sırasında üst düzey bir hassasiyet gösterilmektedir.

İstasyon Nakliyat Hizmetleri

İstasyon nakliyat, ev taşıma başta olmak üzere akla gelen tüm alanlarda hizmet vermektedir. Büyük şirketlerde, villalarda veya ofislerde yer alan eşyalar firmamız tarafından istenilen ilçelere götürülmektedir. Taşıma işlemlerinin tamamı sadece bu sektör ile ilgili tecrübesi olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız günlük yevmiye usulü hizmet veren işçileri tercih etmemektedir. İstasyon nakliyat sayesinde taşıma süreci bir eziyet olmaktan çıkarılmaktadır. Firmamız müşterilerinin en ufak bir sorun ile karşılaşmaması için önceden hazırlıklar yapmaktadır. Ayrıca oturma takımları, televizyon üniteleri veya baza takımları profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Paketlerin içerisine izolasyon malzemeleri de yerleştirilmektedir. İstasyon evden eve nakliye marangoz işçiliklerini, mobilyaların montajını veya avizelerin takımını da profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İstasyon Asansörlü Nakliyat

Firmamız teknolojik yenilikleri hizmet alanlarında kullanmaktadır. Örneğin rezidans gibi yüksek olan binalar İstasyon asansörlü nakliyat araçları ile taşınmaktadır. Bu araçların arkasında yer alan vinç sistemleri sayesinde eşyaların binadan daha pratik bir şekilde çıkarılması sağlanmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine de aynı hizmet eksiksiz bir şekilde sunulmaktadır. Firmamızın asansörlü araç modelleri, 25 kat yüksekliğe kadar ulaşabilmektedir. İstasyon evden eve nakliyat, komple yükler, şirket taşımacılığı veya otel taşımacılığı gibi uygulama alanlarında da vinç sistemlerinden faydalanmaktadır. Bazı nakliye firmaları İstasyon asansörlü nakliyat hizmetleri için abartılı rakamlar istemektedir. Sırf bu sistemlerin maliyeti bahane edilerek ücretler hemen hemen iki katına çıkmaktadır. Ancak kendi bünyemizden gerçekleştirilen asansörlü taşımacılık hizmetleri oldukça ekonomik rakamlar ile verilmektedir.

İstasyon Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Nakliye hizmetleri için talep edilen ücretler noktasında net fiyatların verilebilmesi için yüklerin incelenmesi gerekmektedir. Çünkü eşya sayısının fazla olması, binaların yüksek olması ya da kilometre uzunluğu gibi kriterler İstasyon evden eve nakliye ücretleri açısından önemlidir. Firmamız ise Tuzla civarında bulunan tüm mahallelere anlık bir şekilde ekspertiz ekibi yönlendirmektedir. Bu ekipler ise bahsi geçen kriterleri değerlendirmekte ve daha sonra fiyat tespiti gerçekleştirmektedir. İstasyon evden eve nakliyat ücretleri hakkından detaylı bilgi sahibi olmak için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir