aydıntepe evden eve nakliyat

Tuzla bölgesinde hizmet veren Aydıntepe evden eve nakliyat ofis taşıma, parça eşya taşıma ve daire taşıma desteği sunmaktadır. Akla gelen tüm yükler, mobilyalar veya seri imalat ürünleri firmamız tarafından İstanbul farklı ilçelerine götürülmektedir. Taşıma hizmetlerinde kullanılan araç modelleri teknolojik özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde hem sevkiyat güvenliği sağlanmakta hem de nakil süreci azalmaktadır. Aydıntepe evden eve nakliyat, dairelerde kullanılan mobilya gibi eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmaları sırasında perdelere, kırılgan ürünlere veya mutfak araç gereçlerine ayrı bir önem verilmektedir. Firmamız tüm eşyaları sigortalamaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri sayesinde taşıma işlemleri daha da güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tüm adreslere 4 saat içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Müşterilerimize verilen fiyatlar içerisinde paketleme, montaj gibi işçiliklerde yer almaktadır.

Tuzla Aydıntepe Ev Taşıma

Firmamız Tuzla ev taşıma hizmetleri adı altında villa, müstakil veya site gibi dairelerde bulunan eşyaları farklı adreslere lanse etmektedir. Ayrıca yüksek katlı binalar için asansör sistemleri temin edilmektedir. Firmamız hantal olan eşyaları söktükten sonra taşıma sürecine başlamaktadır. Kesinlikle yüzeylerin ağır darbelere maruz kalması engellenmektedir. Tuzla ev taşıma hizmetleri maksimum 1 iş günü içerisinde de tamamlanmaktadır. Kurulum veya montaj uygulamaları için marangoz ustaları temin edilmektedir. Kitaplıklar, raf sistemleri, kanepeler veya baza takımları müşterilerimizin istediği odalara kadar yerleştirilmektedir. Aydıntepe evden eve nakliyat, 4+1 gibi büyük hacimlere sahip olan daireler için kamyon desteği sağlamaktadır. Zira firmamız bünyesinde her türlü eşya sayısına hitap eden araçlar bulunmaktadır.

Aydıntepe Ofis Taşıma

Kurumsal şirketler için verilen Aydıntepe ofis taşıma hizmetleri, fabrikaları, küçük işletmeleri veya avukat bürolarını da kapsamaktadır. Çalışma alanlarında bulunan malzemeleri, mobilyalar, raf veya depolama sistemleri firmamız tarafından taşınmaktadır. Özellikle de kurumsal şirketler için K3 belgesine sahip olan araçlar temin edilmektedir. Firmamız aynı ev taşıma hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşıma hizmetlerinde de kurulum ve ambalajlama desteği sağlamaktadır. Parça eşyalar için ise küçük kamyonetler tedarik edilmektedir. Aydıntepe evden eve nakliyat, İzmit gibi ilçeler içinde taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız 20 yıldır bu sektörde faaliyet gösterdiği için hangi yükün nasıl taşınması noktasında tecrübe sahibidir. Bu yüzden de en küçük bir sorun yaşanmasına fırsat verilmemektedir.

Aydıntepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pek çok firma, taşıma hizmeti altında müşterilerinden absürt rakamlar talep etmektedir. Özellikle de paketleme, kurulum gibi işçilik hizmetleri için sonradan ek ücretlerin istenmesi ciddi bir mağduriyet yaşatmaktadır. Aydıntepe evden eve nakliyat firmamız ise kesinlikle böyle bir sorun çıkarmamaktadır. Tüm işlemler anlaşılmış olan fiyat dahilinde gerçekleştirilmektedir. Fiyat açısından da makul bir hizmet sunulmaktadır. Örneğin mahalleler arası sevkiyatlar için yakıt ücreti veya araç masrafı istenmemektedir. Aydıntepe nakliyat, her şartı ve koşulda eşya güvenliği sağlayabilecek bir güce sahiptir.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir