aydınlı evden eve nakliyat

Tuzla başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren Aydınlı evden eve nakliyat firmamız, kurumsal bir çalışma anlayışına sahiptir. Özellikle de teslimat sürelerinde herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır. 1+1, 2+! Veya 3+1 gibi daireler maksimum 7 saat içerisinde taşınmaktadır. Aydınlı nakliyat personelleri, taşıma işlemlerinde sorun çıkmaması veya yüklerin zarar görmemesi için bit takım önlemler almaktadır. Örneğin mobilyalar, halılar ve perdeler başta olmak üzere tüm eşyalar ambalajlanmaktadır. Aydınlı evden eve nakliyat paketleme çalışmalarında kaliteli naylonlar kullanmaktadır. Bu sayede yüzeylerin her türlü darbelere karşı korunması sağlanmaktadır. Firmamız parça eşya taşıma, asansörlü ev taşıma ve ofis taşıma gibi çeşitli alanlarda da faaliyet göstermektedir.

Aydınlı Evden Eve Asansörlü Nakliye

Firmamız Aydınlı evden eve asansörlü nakliye hizmeti sayesinde eşyaların daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Örneğin 25 kat gibi yüksekliğe sahip olan binalarda bulunan dairelerin boşaltılması için vinç sistemleri gerekmektedir. Aksi taktirde insan gücü ile bu işlemlerinin yapılması hem zaman açısından hem de güvenlik yönünden çeşitli sorunlar çıkarmaktadır. Firmamız ise böyle durumlar için Aydınlı evden eve asansörlü nakliye desteği sağlamaktadır. Ekiplerimiz talep edilen adreslere gelerek tüm eşyaları kontrollerden geçirmektedir. Daha sonra ise asansörün kuruluma gerçekleştirilmektedir. Ayrıca söz konusu asansör sistemleri sayesinde taşıma için gerekli olan süre yarı yarıya düşmektedir. Firmamız diğer ilçeler, semtler ya da mahalleler için asansörlü nakliye hizmeti sunmaktadır.

Aydınlı Nakliye Firmaları

Sektörde faaliyet gösteren Aydınlı nakliye firmaları, taşıma noktasında profesyonelliği yakalamıştır. Parça eşyalar bile müşterilerimizin adreslerinden alınmakta ve yine istenilen adreslere götürülmektedir. Firmamız kurumsal taşımacılık, şehir içi yük taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı gibi hizmetlerde sunmaktadır. 5+1 gibi daireler veya eşya sayısının çok olduğu ofisler için koca koca kamyonlar temin edilmektedir. Aydınlı evden eve nakliyat, tüm yüklerin sıfır risk ile işlem görmesi için sigortalı taşımacılık desteği sağlamaktadır. Bu destek sayesinde yaşanan maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Ayrıca Tuzla Aydınlı nakliye firmaları (link) bünyesinde bulunan kamyonların, kamyonetlerin veya diğer araçların tamamı K3 belgesine de sahiptir.

Aydınlı Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Eşyaların sayısı, binaların yüksekliği veya sevkiyatın gerçekleşeceği güzergâh, nakliye fiyatları açısından önemlidir. Doğru bir fiyat analizinin yapılabilmesi için bu bilgilerin teyit edilmesi gerekmektedir. Ancak firmamız ne olursa olsun Aydınlı evden eve nakliyat fiyatları ortalamasına göre en makul hizmeti sunmaktadır. Tüm mobilyalar, bazalar, ev eşyaları uzman marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Montaj desteği için ek bir ücretin talep edilmesi de söz konusu değildir. Parça eşya taşıma fiyatları da makul rakamlardan oluşmaktadır. Aydınlı evden eve nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti açısından mümkün mertebe kaliteli ve ucuz bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Yüzde 20’ye varan indirimler yapılarak da söz konusu fiyatlar düşürülmektedir. Firmamız Tuzla nakliyat sektörünün liderliğini üstlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir